یک پلتفرم شبکه‌ی حرفه‌ای با هدف برقراری ارتباط مابین معماران جوان در آمریکا آغاز به کار کرده است.  Ticco  با هدف به اشتراک‌گذاری ایده‌های طراحی هوشمند برای آینده‌ی محیط‌های ساخت‌وساز، معمارانی که دارای تجربه‌ی ۲ الی ۱۵ ساله را دارند  می‌پذیرد. این پلت فرم که توسط Katie Rispoli Keaotamai طی مدت زمانی در حدود یک و نیم سال توسعه یافته است، اکنون درخواست‌هایی برای اولین اعضای خود تا ماه آوریل را می‌پذیرد تا به تعداد عضو ۱۰۰ نفر برسد، به‌طوری‌که هزینه‌ی عضویت برای این مدت زمان، ۳۱ درصد کمتر از اعضای حرفه‌ای برای آن‌ها در نظر گرفته شده است.

این پلتفرم با محوریت گفت‌وگو، اجازه دسترسی به ایده‌ها و فرصت‌هایی را می‌دهد که به طور مؤثری محیط ساخت‌ و ساز را شکل خواهد داد، خواه به صورت تبادل اطلاعات باشد، یا مشاوره در خصوص یک پروژه و یا یافتن نقشی جدید در این حرفه.

۱۰۰ عضو بنیان‌گذار Ticco در ماه آوریل سال ۲۰۱۹ معرفی و ابزار پیشبرد این پلتفرم تا قبل از پاییز ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد.
این شبکه که در رشته‌های مختلفی فعالیت می‌کند، از متخصصین نوظهور در زمینه‌های معماری، برنامه‌ریزی، مهندسی، نگهداری و رشته‌های مرتبط استقبال به عمل می‌آورد. بنابراین، Ticco به دنبال کاهش شکاف مابین بخش‌های متخصص طراحی و صنعت ساخت‌وساز است.

معماری در طول عمر شبکه دیجیتال، چیست؟
واقعیت مجازی به متخصصین طراحی اجازه می‌دهد تا درون مدل با یکدیگر ملاقات کنند.

اعضای مورد پذیرش Ticco، رهبران صنعت با تجربه‌ای به میزان ۲ الی ۱۵ ساله خواهند بود.

متخصصینی که در این سازمان به طور مؤثری شهرها را ساخته و شکل داده‌اند، هر زمان که بخواهند با یکدیگر تعامل خواهند داشت، نه فقط زمانی که مجبور به این کار باشند. Ticco راه و روشی را که ما متخصصین بخش AEC یکدیگر را درک، روابط کاری را آغاز کرده و در محیط ساخت به مشکل بر می‌خوریم را تغییر خواهد داد (Katie Rispoli Keaotamai  بنیان‌گذار Ticco).

انتظار می‌رود تا Ticco با شبکه‌ای متشکل از ۱۰۰ نفر در پاییز سال ۲۰۱۹ شروع به کار کند.

پلتفرم آنلاین به صورت مشارکت با شرکت اهل اوهایو به نام Each + Every ساخته شده است. می‌توانید از طریق وب سایت به آدرس زیر، هر چه بیشتر درباره این شبکه اطلاعات کسب کنید و برای عضویت درخواست بدهید.

منبع: Archdaily.com

تحریریه معماری لوتوس

برقراری ارتباط و راه‌اندازی شغل در میان معماران با پلتفرم ticco

دیدگاهتان را بنویسید

error: LOTUS DESIGN